Про насНовиниБлогиІсторії успіхуМедіаціяКолонка нотаріусаДомашнє насильствоГалерея

Про нас

В грудні 2016 року найменування організації змінено на ГО "Центр зростання громад"

 

Волинська обласна громадська організація «Центр Правової Допомоги», створена у 2011 році групою ентузіастів, як ефективний механізм подолання проблеми незахищеності та правової ізольованості бідних верств населення з метою посилення активності громадськості у вирішенні проблем міста та власних проблем, для вирішення яких потрібне використання правових та адміністративних інструментів, залучення членів громади до контролю за діяльністю органів місцевої влади.

home 45000, Волинська обл., м. Ковель, вул. Грушевського, 12 (у приміщенні старого військкомату)

Графік роботи:

Понеділок - П'ятниця з 10.00 до 18.00

Дні прийому громадян:

Понеділок, Середа, П'ятниця з 10.00 до 16.00

tel  (03352) 7-39-92, (094) 909-19-92

e_mail  center.legalaid@gmail.com

Facebook https://www.facebook.com/community.growth.kovel/

 skype vogo_cpd

Alona 

Матвійчук Олена Миколаївна - член правління організації, адвокат,

голова правління ГС "Мережа Правового розвитку"

Nadya

Клімук Надія Анатоліївна - голова організації

    natasha_dubrova_1

Дуброва Наталія Володимирівна - юрисконсульт

Richard    

Річард Роман - волонтер Корпусу Миру США в Україні з Проекту розвитку громад

samchynska_nata  

Наталія Самчинська - програмний менеджер

 
Dmytro 

Дмитро Кульбідюк - юрисконсульт

Мета організації – посилення правових можливостей бідних верств населення, підвищення у громадян рівня правової обізнаності.

Місія організації – підвищення рівня правової свідомості громади, розвиток громад та впровадження несилових альтернативних способів вирішення конфліктів.

Напрямки діяльності організації:

 • надання безоплатної первинної правової допомоги населенню в Ковельському Офісі Мережі Правового Розвитку, зокрема військовослужбовцям, учасникам АТО та УБД, демобілізованим та членам їх сімей, внутрішньо переміщеним особам;
 • представництво інтересів в судах на основі probono;
 • впровадження медіації в судах Волинської області;
 • моніторинг місцевих бюджетів;
 • діяльність поліції, орієнтована на громаду;
 • кіноклуб Docudays UA.
 • У 2010 році створений та ефективно функціонує Центр правової інформації та консультацій в місті Ковелі, який з 2016 року змінив назву на Ковельський Офіс Мережі Правового розвитку, яка об’єднує 27 організацій у 17 областях України.

  19 червня 2014 року в селищі Ратне відкрито Центр правової інформації та консультацій за співфінансування з місцевим бюджетом. Волинські правозахисники, одні з перших в Україні змогли налагодити співпрацю з органом місцевого самоврядування задля впровадження сталої системи безоплатної первинної правової допомоги. Відкриття Центру стало можливим за фінансової допомоги МФ «Відродження».

  Фахівці Центру в рамках ініціативи "Підвищення доступу до безоплатної правової допомоги вразливих верств населення у семи районах Волинської області" проводили виїзні прийоми у Ковелі та шести районах Волинської області.

  Юристи консультують людей, допомагають їм у складанні заяв, претензій, скарг, запитів, позовних заяв до суду, надають витяги із законодавства та при необхідності здійснюють супровід у судах.

  Ефективне та повноцінне функціонування організації здійснюється за активного сприяння, координації та супроводу Міжнародного фонду «Відродження».

  ГО "Центр зростання громад"  неурядова, неприбуткова, незалежна громадська організація, не відноситься та не співпрацює з жодною політичною партією, не є державною структурою та не фінансується з державного бюджету, не отримує та ніколи не отримувала субвенцій, дотацій чи пільг.

  ГО "Центр зростання громад" не фінансується жодною всеукраїнською чи регіональною політичною силою, не проводить агітаційної роботи та не бере участі у жодних передвиборчих чи політтехнологічних проектах. Центр не є інструментом досягнення чиїхось політичних, комерційних або інших завдань, цілей чи інтересів.

  Віримо в те, що ГО "Центр зростання громад" поступово стане невід’ємною частиною життя громади, каталізатором посилення активності громадськості у вирішенні проблем міста та власних проблем, для розв’язання яких потрібне використання правових та адміністративних інструментів, механізмом залучення членів громади до контролю за діяльністю органів місцевої влади.

  Ми - команда фахівців, які змінюють місто і країну щодня!