Про насНовиниБлогиІсторії успіхуМедіаціяКолонка нотаріусаДомашнє насильствоГалерея
Історії успіху

Історії успіху => Через особливості сімейного законодавства ковельчанина записали батьком новонародженого сина колишньої дружини

22.06.2017
Через особливості сімейного законодавства в цікаву ситуацію  потрапило колишнє подружжя з м.Ковеля.

батьківсЧерез особливості сімейного законодавства в цікаву ситуацію  потрапило колишнє подружжя з м.Ковеля.

Справа в тому, що подружжя Білінських*  з 2002 року перебували у законному шлюбі. За цей час в сім’ї народилось двоє синів, 2003 та 2007 р.н. З початку 2015 року подружнє життя почало не складатись. Тому чоловік та дружина спільно вирішили припинити стосунки. 


Читати далі

Історії успіху => Медіація допомогла примирити подружжя

10.06.2017

19021685_466259900385833_1204938858_nМолода сім’я – це особливий світ, який тільки починають будувати двоє людей. Особливо на перших етапах становлення  часто  з’являються різного роду сімейні проблеми, які є досить поширеними у вирі буденного життя. Так сталось і у молодого подружжя з Ковеля, тому за допомогою дружина звернулась до Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад».


Читати далі

Історії успіху => Юристка допомогла жінці скасувати рішення про визнання її безвісти відсутньою

06.06.2017

1806.970За допомогою до Ковельського офісу Мережа правового розвитку при ГО «Центр зростання громад» звернулась громадянка К., яка була за рішенням суду визнана безвісти відсутньою. Історія почалась ще в 2000 році, коли у зв’язку із складними життєвими обставинами та з метою уникнення кримінальної відповідальності жінка залишила Україну та виїхала до Грузії. При цьому 3-річного сина покинула на виховання своїй матері.


Читати далі

Історії успіху => Батько залишив в спадок будинок з неприватизованою землею

16.05.2017

bbvДо Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад» звернулася мешканка Ковельщини, якій батько після смерті  залишив будинок. Проте виявилось, що земля під ним не була приватизована. Доньці довелось в суді доводити право завершення приватизації земельної ділянки та оформлення на неї права власності.


Читати далі

Історії успіху => Непорозуміння щодо поділу будинку владнали на переговорах

12.05.2017

940e5bd0730fde4a478f1573a6ce7e6d_XLОдин із співвласників приватного будинку вирішив продати свою половину. Для цього хату необхідно було розділити на дві квартири та оформити відповідні документи. Проте співвласники не довіряли одне одному і вважали, що хтось із них когось обдурить. Покупчиня також почала нервувати з цього приводу, хоча саме помешкання їй подобалось. Непорозуміння щодо поділу будинку владнали лише завдяки медіації, яку провела голова Ковельського офісу Мережі правового розвитку  при ГО «Центр зростання громад» Надія Клімук.


Читати далі

Історії успіху => Наслідки своєї правової необачності спадкоємцям доводиться вирішувати через суд

11.05.2017

517310

Досить часто спадкоємці, не вважаючи за потрібне та не  бажаючи займатись біганиною по інстанціях, відмовляються оформляти отримане в спадок майно належним чином. Проте, врешті кожен має зрозуміти, що завжди усьому настає кінець. І вже через не один десяток років вони все одно змушені це зробити, тільки справи уже вирішуються через суд.
Така ж ситуація склалась в мешканця смт.Голоби, який звернувся за допомогою до Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад»

Досить часто спадкоємці, не вважаючи за потрібне та не  бажаючи займатись біганиною по інстанціях, відмовляються оформляти отримане в спадок майно належним чином. Проте, врешті кожен має зрозуміти, що завжди усьому настає кінець. І вже через не один десяток років вони все одно змушені це зробити, тільки справи уже вирішуються через суд.

Така ж ситуація склалась в мешканця смт.Голоби, який звернувся за допомогою до Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад»

 


Читати далі

Історії успіху => Власник не приватизував своє майно за життя - спадкоємців чекатиме тяганина в судах

02.05.2017

631b452900e8f39e3c24686fa9eb4c91Ще в далекому 1992 році, відразу після розпаду СРСР, в Україні почався процес приватизації. Усі добре пам’ятають 90-ті, коли  відбувалось масове відчуження майна.  Проте, досі багато родин, особливо в селах, не оформили право власності на свої будинки. Причини досить банальні – тяганина з документами по інстанціях, значні грошові витрати, та, й з рештою, дехто вважає, що будинок, побудований своїми руками не може належати комусь іншому, а тому доводити це не потрібно.

Так сталось і у випадку сім’ї мешканки с.Веселе Луцького р-ну, яка звернулась за допомогою до юристів Ковельського офісу Мережа правового розвитку при ГО «Центр зростання громад».


Читати далі

Історії успіху => Зайвий апостроф в документі затруднив оформлення пенсії

01.05.2017

SPAIN_pensionnoe_udostoverenieМешканець Ковельського р-ну все життя працював і нарешті отримав право піти на заслужений відпочинок. Проте в документах чоловіка закралась помилка, через що і виникли проблеми. Знаючи, що в Ковельському офісі Мережі правового розвитку при  ГО «Центр зростання громад» юристи надають безкоштовну правову допомогу,  за допомогою він звернувся саме сюди.


Читати далі

Історії успіху => Отримали в спадщину будинок без правовстановлюючих документів ? Рішення є

26.04.2017

2e8d60705d314934eddb26e11ebbd046_XLПенсіонерці та її брату батьки  залишили в спадщину будинок та паї без правовстановлюючих документів. Це виявилось суттєвою перешкодою для оформлення спадщини.  За допомогою пенсіонери звернулись до Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад»


Читати далі

Історії успіху => Як успадкувати гараж, не маючи необхідних документів. Поради юриста

26.04.2017

58a29a79bf5e6dc921dcb4e2c6779555_XLДосить часто мешканці міст, зокрема люди пенсійного віку, отримують у спадок гаражі, але через брак документів не можуть оформити таку спадщину. Юристи Ковельського офісу Мережа правового розвитку при ГО «Центр зростання громад»  допомагають спадкоємцям зібрати необхідні документи та оформити право власності на гараж через суд. Про типові справи розповіла голова громадської організації «Центр зростання громад»  Надія Клімук. Її поради стануть в нагоді правникам та клієнтам, які стикаються з подібними проблемами.


Читати далі