Про насНовиниБлогиІсторії успіхуМедіаціяКолонка нотаріусаДомашнє насильствоГалерея
Історії успіху

Історії успіху => Реалії сьогодення: українці доводять смерть рідних

07.07.2017
Тепер, коли на сході України вже четвертий рік триває неоголошена війна, оформлення народження чи смерті на окупованій території змушує по-новому подивитись на цю стандартну процедуру. Адже документи, які видаються владою незаконних збройних формувань не мають жодної юридичної сили. Проблеми виникають і для спадкоємців. Тут не працює жоден державний реєстр та державний орган України. Водночас, право власності, як і багато інших конституційних прав, ніхто не скасовував.

gr_23.06.15_poryadokТепер, коли на сході України вже четвертий рік триває неоголошена війна, оформлення народження чи смерті на окупованій території змушує по-новому подивитись на цю стандартну процедуру. Адже документи, які видаються владою незаконних збройних формувань не мають жодної юридичної сили. Проблеми виникають і для спадкоємців. Тут не працює жоден державний реєстр та державний орган України. Водночас, право власності, як і багато інших конституційних прав, ніхто не скасовував.

 


Читати далі

Історії успіху => Медіація вирішила надуманий конфлікт

03.07.2017
Часто в сім’ях трапляються непорозуміння. Тоді варто разом обговорити проблему і спільно знайти рішення. Коли ж люди починають себе накручувати і перестають чути одне одного, ситуація може мати непередбачувані негативні наслідки.

Kak-razdelit-odnokomnatnuyu-kvartiru-pri-razvodeЧасто в сім’ях трапляються непорозуміння. Тоді варто разом обговорити проблему і спільно знайти рішення. Коли ж люди починають себе накручувати і перестають чути одне одного, ситуація може мати непередбачувані негативні наслідки.

На щастя, цього вдалось уникнути родичам, які вчасно звернулись за допомогою до юристки Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад» Наталії Дуброви, яка провела медіацію.


Читати далі

Історії успіху => Зайвий апостроф в документах – це перешкода

30.06.2017

Эксклюзивный-договор-на-продажу-недвижимости-1В пенсіонера виникли проблеми через розбіжності у написанні прізвища в паспорті та правовстановлюючих документах на квартиру. Одна за іншою установи відправляли його, поки той не втомився та звернувся за юридичною допомогою до юристів Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад».


Читати далі

Історії успіху => Питання з незговірливими сусідами вирішить суд

29.06.2017
Навіть якщо ваші сусіди незговірливі та не надають дозвіл щодо поділу будинку на квартири, це питання вирішується. В судовому порядку. Вдалий приклад – справа сусідок-співвласниць будинку в 
м.Ковелі, які звернулись за безкоштовною юридичною допомогою до Ковельського офісу Мережа правового розвитку при ГО «Центр зростання громад»

legal_adv_050 Навіть якщо ваші сусіди незговірливі та не надають дозвіл щодо поділу будинку на квартири, це питання вирішується. В судовому порядку. Вдалий приклад – справа сусідок-співвласниць будинку в м.Ковелі, які звернулись за безкоштовною юридичною допомогою до Ковельського офісу Мережа правового розвитку при ГО«Центр зростання громад».


Читати далі

Історії успіху => Через особливості сімейного законодавства ковельчанина записали батьком новонародженого сина колишньої дружини

22.06.2017
Через особливості сімейного законодавства в цікаву ситуацію  потрапило колишнє подружжя з м.Ковеля.

батьківсЧерез особливості сімейного законодавства в цікаву ситуацію  потрапило колишнє подружжя з м.Ковеля.

Справа в тому, що подружжя Білінських*  з 2002 року перебували у законному шлюбі. За цей час в сім’ї народилось двоє синів, 2003 та 2007 р.н. З початку 2015 року подружнє життя почало не складатись. Тому чоловік та дружина спільно вирішили припинити стосунки. 


Читати далі

Історії успіху => Медіація допомогла примирити подружжя

10.06.2017

19021685_466259900385833_1204938858_nМолода сім’я – це особливий світ, який тільки починають будувати двоє людей. Особливо на перших етапах становлення  часто  з’являються різного роду сімейні проблеми, які є досить поширеними у вирі буденного життя. Так сталось і у молодого подружжя з Ковеля, тому за допомогою дружина звернулась до Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад».


Читати далі

Історії успіху => Юристка допомогла жінці скасувати рішення про визнання її безвісти відсутньою

06.06.2017

1806.970За допомогою до Ковельського офісу Мережа правового розвитку при ГО «Центр зростання громад» звернулась громадянка К., яка була за рішенням суду визнана безвісти відсутньою. Історія почалась ще в 2000 році, коли у зв’язку із складними життєвими обставинами та з метою уникнення кримінальної відповідальності жінка залишила Україну та виїхала до Грузії. При цьому 3-річного сина покинула на виховання своїй матері.


Читати далі

Історії успіху => Батько залишив в спадок будинок з неприватизованою землею

16.05.2017

bbvДо Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад» звернулася мешканка Ковельщини, якій батько після смерті  залишив будинок. Проте виявилось, що земля під ним не була приватизована. Доньці довелось в суді доводити право завершення приватизації земельної ділянки та оформлення на неї права власності.


Читати далі

Історії успіху => Непорозуміння щодо поділу будинку владнали на переговорах

12.05.2017

940e5bd0730fde4a478f1573a6ce7e6d_XLОдин із співвласників приватного будинку вирішив продати свою половину. Для цього хату необхідно було розділити на дві квартири та оформити відповідні документи. Проте співвласники не довіряли одне одному і вважали, що хтось із них когось обдурить. Покупчиня також почала нервувати з цього приводу, хоча саме помешкання їй подобалось. Непорозуміння щодо поділу будинку владнали лише завдяки медіації, яку провела голова Ковельського офісу Мережі правового розвитку  при ГО «Центр зростання громад» Надія Клімук.


Читати далі

Історії успіху => Наслідки своєї правової необачності спадкоємцям доводиться вирішувати через суд

11.05.2017

517310

Досить часто спадкоємці, не вважаючи за потрібне та не  бажаючи займатись біганиною по інстанціях, відмовляються оформляти отримане в спадок майно належним чином. Проте, врешті кожен має зрозуміти, що завжди усьому настає кінець. І вже через не один десяток років вони все одно змушені це зробити, тільки справи уже вирішуються через суд.
Така ж ситуація склалась в мешканця смт.Голоби, який звернувся за допомогою до Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад»

Досить часто спадкоємці, не вважаючи за потрібне та не  бажаючи займатись біганиною по інстанціях, відмовляються оформляти отримане в спадок майно належним чином. Проте, врешті кожен має зрозуміти, що завжди усьому настає кінець. І вже через не один десяток років вони все одно змушені це зробити, тільки справи уже вирішуються через суд.

Така ж ситуація склалась в мешканця смт.Голоби, який звернувся за допомогою до Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад»

 


Читати далі