Про насНовиниБлогиІсторії успіхуМедіаціяКолонка нотаріусаДомашнє насильствоГалерея
Домашнє насильство

Домашнє насильство => В Ковелі підвищували ефективність роботи дільничних інспекторів міліції щодо попередження насильства в сім’ї

01.12.2014
28 листопада в Ковелі ВОГО "ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ" провели тренінг на тему «Підвищення ефективності діяльності дільничних інспекторів міліції щодо попередження насильства в сім’ї». 
В рамках тренінгу, дільничних інспекторів міліції Ковельського МР навчали попереджувати насильство в сім’ї.

trening_dilnychni_128 листопада в Ковелі ВОГО "ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ" провели тренінг на тему «Підвищення ефективності діяльності дільничних інспекторів міліції щодо попередження насильства в сім’ї». 

В рамках тренінгу, дільничних інспекторів міліції Ковельського МР навчали попереджувати насильство в сім’ї.


Читати далі

Домашнє насильство => В Ковелі освітян вчили протидіяти насильству в сім’ї

29.11.2014

trening_osvita_12У Ковелі 27 листопада ВОГО "ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ" провели тренінг на тему «Проблема насильства в сім'ї та роль освітян у її вирішенні».

В рамках тренінгу, практикуючих психологів та соціальних педагогів міста Ковеля, вчили протидіяти домашньому насильству в сім’ї та жорстокому поводженню з дітьми.


Читати далі

Домашнє насильство => В Ковелі шукали шляхи подолання та запобігання проблемам захисту жертв домашнього насильства

28.11.2014

kruglyj_stil_826 листопада у Ковелі в рамках проекту «Посилення впливу громадськості на проблему домашнього насильства» за підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» МФ «Відродження» в рамках Міжнародної акції «16 днів проти гендерного насильства» провели круглий стіл та обговорили  проблеми захисту жертв жінок, дітей та, подекуди, й чоловіків від домашнього насильства:  проблеми співпраці між органами та установами, законні обмеження щодо видів покарань та вплив місцевих громад на дану проблему.

Як можна вплинути та протидіяти насильству в сім’ї? Як попередити та вберегтись від насильницьких дій над дітьми?


Читати далі

Домашнє насильство => Прес-АНОНС: Навчання для дільничних інспекторів міліції з питань виявлення та протидії домашньому насильству

24.11.2014
28 листопада, в п’ятницю, о 11.00 у приміщенні актової зали Ковельського МВ УМВС України у Волинській області (м. Ковель, вул. Незалежності, 119А) відбудеться навчання для дільничних інспекторів міліції.
До участі в навчанні запрошуються дільничні інспектори міліції Ковельського МВ УМВС України у Волинській області.

trening_inspektory28 листопада, в п’ятницю, о 11.00 у приміщенні актової зали Ковельського МВ УМВС України у Волинській області (м. Ковель, вул. Незалежності, 119А) відбудеться навчання для дільничних інспекторів міліції.

До участі в навчанні запрошуються дільничні інспектори міліції Ковельського МВ УМВС України у Волинській області.


Читати далі

Домашнє насильство => Прес-АНОНС: Тренінг для освітян щодо виявлення та протидії домашньому насильству

24.11.2014
27 листопада, в четвер, о 10.00 у приміщенні КП «Ковельський міський культурно-просвітницький центр (м. Ковель, вул. Незалежності, 89) відбудеться тренінг «Проблема насильства в сім'ї та роль освітян у її вирішенні» в рамках Міжнародної акції «16 днів проти гендерного насильства».
До участі в тренінгу запрошуються педагоги, працівники освітніх закладів міста та представники Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради, а також представники громадських організацій і ЗМІ.

trening_osvita27 листопада, в четвер, о 10.00 у приміщенні КП «Ковельський міський культурно-просвітницький центр (м. Ковель, вул. Незалежності, 89) відбудеться тренінг «Проблема насильства в сім'ї та роль освітян у її вирішенні» в рамках Міжнародної акції «16 днів проти гендерного насильства».

До участі в тренінгу запрошуються педагоги, працівники освітніх закладів міста та представники Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради, а також представники громадських організацій і ЗМІ.


Читати далі

Домашнє насильство => Прес-АНОНС: круглий стіл щодо проблеми захисту жертв домашнього насильства

24.11.2014
Круглий стіл відбудеться 26 листопада, в середу, о 15.00 у приміщенні КП «Ковельський міський культурно-просвітницький центр» (м. Ковель, вул. Незалежності, 89).
Захід спрямований на привернення уваги до, актуальної в наш час, проблеми домашнього насильства.

nasylst Круглий стіл відбудеться 26 листопада, в середу, о 15.00 у приміщенні КП «Ковельський міський культурно-просвітницький центр» (м. Ковель, вул. Незалежності, 89).

Захід спрямований на привернення уваги до, актуальної в наш час, проблеми домашнього насильства.


Читати далі

Домашнє насильство => Насильство в сім'ї: що це і де отримати допомогу?

13.10.2014
Насильство в сім’ї – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї щодо іншого члена сім’ї, якщо ці дії завдають йому моральної шкоди, шкодять його фізичному чи психічному здоров’ю.

nasylstvo_3Насильство в сім’ї – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї щодо іншого члена сім’ї, якщо ці дії завдають йому моральної шкоди, шкодять його фізичному чи психічному здоров’ю.

Відповідно до Закону України „Про попередження насильства в сім’ї”, насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним (шляхом словесних образ або погроз, переслідування, залякування) чи економічним (умисне позбавлення житла, їжі, одягу та іншого майна чи коштів, на які постраждалий має передбачене законом право, що може призвести до його смерті, викликати порушення фізичного чи психічного здоров’я).

Що робити у випадку насильства в сім’ї?


Читати далі

Домашнє насильство => Посібник «Домашнє насильство: актуальні проблеми та шляхи вирішення»

18.12.2013
Посібник «Домашнє насильство: актуальні проблеми та шляхи вирішення» розрахований на фахівців громадських організацій, викладачів, соціальних працівників та активістів, які займаються проблемою домашнього насильства, але досконало не володіють інформацією.

IMG_4004Посібник «Домашнє насильство: актуальні проблеми та шляхи вирішення» розрахований на фахівців громадських організацій, викладачів, соціальних працівників та активістів, які займаються проблемою домашнього насильства, але досконало не володіють інформацією.

Звертаючи увагу читача на найбільш поширенні проблеми, з якими зустрічається жертва домашнього насильства, автори посібника намагаються дати розуміння глобальності даної проблеми та спонукати осіб до активних дій.


Читати далі

Домашнє насильство => Круглий стіл на тему домашнього насильства

11.12.2013

IMG_3996 В рамках проекту «Посилення правових можливостей жінок, які зазнали насильства в сім’ї», за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» 10 грудня у Культурно-просвітницькому центрі відбувся круглий стіл на тему: «Домашнє насильство: актуальні проблеми та шляхи вирішення». Ініціатором та модератором заходу виступила Олена Матвійчук, адвокат, голова ВОГО «Центр правової допомоги».


Читати далі

Домашнє насильство => «Центр Правової Допомоги» протидіятиме насильству у сім’ї

17.01.2013

kruglyj_stil_516 січня у Ковельському культурно-просвітницькому центрі ВОГО «Центр Правової Допомоги» зробив перший результативний крок на зустріч розв’язанню проблеми насильства у сім’ї. Адже за круглим столом зібрав представників тих місцевих інституцій, які обізнані з проблемою насильства у сім’ї та можуть запропонувати різні варіанти її вирішення: керівників міського та районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальника служби у справах дітей Ковельської РДА, заступника начальника дільничних інспекторів Ковельського МВ УМВС України у Волинській області, заступника міського голови та редакторів місцевих ЗМІ.


Читати далі