Про насНовиниБлогиІсторії успіхуМедіаціяКолонка нотаріусаДомашнє насильствоГалерея
Новини

Новини => Секретний секрет Марини Говорухіної

28.06.2017
Хочете зробити класний проект, але не знаєте з чого почати? Рекомендація від Марини Говорухіної: розробіть комунікативну стратегію.

IMG_8183Хочете зробити класний проект, але не знаєте з чого почати? Рекомендація від Марини Говорухіної: розробіть комунікативну стратегію.

Марина - директорка з комунікацій, PR-консультантка, блогерка та письменниця, організаторка та тренерка Школи ефективних комунікацій для громадських організацій. Тому вона точно знає що і як треба робити, чим і поділилась з учасниками другої Програми розвитку лідерства в Ковелі.


Читати далі

Новини => Дозвілля дітей робимо корисним

09.06.2017
День 8 червня у відвідувачів пришкільного табору віпочинку Ковельської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня № 3 “Сузір’я дружби» був особливим. Для проведення спільних уроків з дітьми сюди завітали представники  ГО «Центр зростання громад» та Ковельського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській обл.
Цікавим було все!

1День 8 червня у відвідувачів пришкільного табору віпочинку Ковельської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня № 3 “Сузір’я дружби» був особливим. Для проведення спільних уроків з дітьми сюди завітали представники Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад» та Ковельського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській обл.

Цікавим було все!


Читати далі

Новини => 1 червня у Ковелі: діти самостійно приймали рішення

02.06.2017

11  червня,  у  День  захисту  дітей,  Ковельський  офіс  Мережі  правового  розвитку  при  ГО  «Центр  зростання  громад»  здійснив  мрію  сотень  маленьких  ковельчан:  стати  справжнім  суддею,  поринувши  у  світ  юриспруденції  та  правосуддя.   Чорна  мантія,  статуя  Феміди,  зачитування  Ухвали  суду  та,  на  завершення,  удар  молотком: 

- Рішення  прийнято!


Читати далі

Новини => Від Хорошого лідера до Великого лідера

30.05.2017

ЦентрДруга Програма розвитку лідерства в Ковелі стартувала! 27 травня група цілеспрямованих, мотивованих та соціально активних громадян об’єдналися в команду, яка має ідеї та потенціал, щоб своїм прикладом надихати інших людей, вести за собою, змінюючи життя свого міста на краще.


Читати далі

Новини => Продовжуємо визначати проблеми Велицької територіальної громади

27.05.2017

1Минулого тижня ГО «Центр зростання громад» почала роботу над визначенням проблем Велицької територіальної громади. В об’єднання увійшло 12 сіл, тому фізично за один день ми не змогли охопити  їх усіх. Через тиждень, 25 травня ми взялись знайомитись з мешканцями решти населених пунктів цієї громади.

Кашівка, Підліси, Арсеновичі, Угли, Кухарі, Мирин, Кривлин, а поміж ними краєвиди захмарених луків та густих лісів.


Читати далі

Новини => Знову четвер, а це означає: Велицька територіальна громада

25.05.2017

1Ще один наповнений цікавими зустрічами день. Велицька територіальна громада. Знову шматок проробленої роботи та чарівна Поліська природа.

Ранок почали з виїзного прийому громадян у  Велицькій сільській раді. Юристконсульт Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад» Наталія Дуброва надавала правову допомогу мешканцям об’єднаної громади. 


Читати далі

Новини => Питання порядку денного - визначення потреб Велицької громади

19.05.2017

2

Працівники Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО "Центр зростання громад" 18 травня завітали до Велицької об’єднаної територіальної громади для початку роботи над проектом, що передбачає опитування мешканців ОТГ для визначення найактуальніших питань цієї громади. Зокрема було опитування мешканців селищ: Велицька, Мирина, Підріжжя, Мельниці, Сільця та Рудки Миринської .

Працівники Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО "Центр зростання громад" 18 травня завітали до Велицької об’єднаної територіальної громади для початку роботи над проектом, що передбачає опитування мешканців ОТГ для визначення найактуальніших питань цієї громади. Зокрема було проведено опитування мешканців селищ: Велицька, Мирина, Підріжжя, Мельниці, Сільця та Рудки Миринської .

 


Читати далі

Новини => Інформуємо мешканців Велицької ОТГ про виїзні прийоми громадян

19.05.2017

IMG_3792Четвер 18 травня виявився дуже насиченим у Ковельського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад». Працівники організації в посиленому складі – голова Надія Клімук, юрисконсульт Наталія Дуброва та проектний менеджер Неля Чеханюк ще зранечку вирушили до Велицької об’єднаної територіальної громади  інформувати мешканців про можливість отримати кваліфіковану безкоштовну правову допомогу, яку щочетверга надають юристи Офісу в приміщенні Велицької сільської ради.


Читати далі

Новини => Стартує набір учасників до другої Програми розвитку лідерства в місті Ковелі

06.05.2017

18361718_450104135334743_1875239646_nІ знову найактивніші громадяни, які бажають якісних змін  в своїх громадах та готові для цього розширювати свій потенціал та можливості будуть освоювати навички лідерства. Організаторами оголошено про початок відбору учасників до Другої Програми розвитку лідерства в місті Ковель. Приєднуйтесь до майбутньої команди лідерів і Ви!


Читати далі

Новини => Поліція та Громада. Крок назустріч

14.04.2017

photoeditorsdk-exportНещодавно в Україні розпочалась реформа міліції. Створено якісно інший орган - Національну поліцію, який, в першу чергу, покликаний служити суспільству та його захищати.

Суспільство змінилось і продовжує змінюватись, і поліція теж повинна встигати за змінами. Тому для цього поступово і цілеспрямовано впроваджуються нові методи роботи.

 


Читати далі